apie - random.lt photography
pamatyk save kitaip

RANDOM.LT

apie

Esu žmonių fotografas.

Pradėjau nuo naktinių klubų, juose tobulėjau tiek techniškai tiek emociškai. Mane domino ne tik aplinka, kiek bendra nuotaika tame nakties triukšme. O bendra nuotaika - tai atskirų žmonių emocijos :)

Nenuostabu, kad nėriau į portretinę fotografiją. Tas darbas su vienu atskiru žmogumi, jo pasauliu, jausmais, mintimis, norais tiesiog įtraukia.

Kodėl fotografuoju? Nes man patinka tas nuotaikos ir emocijų ryškėjimas, drąsos ir pasitikėjimo savimi didėjimas. Patinka matyti, kaip kinta žvilgsnis, balso intonacija, kūno kalba. Nesu tik stebėtojas :) Aš noriu ne tik fiksuoti visus šiuos pokyčius, bet ištraukti juos į paviršių, padaryti matomais.

Užfiksuoti momentą puikiai mokate padaryti kiekvienas. O perduoti to momento nuotaiką kitiems? Pateikti taip, kad ne tik nuotraukos autorius ar jo draugai ar giminės suprastų ir matytų emocijas, jausmus? Juk net visai svetimas žiūrovas nors trumpam turi pajausti tai, ką jautė žmogus, kurio portretą mato.

Aš nedarau tik gražių nuotraukų. Labiau nei grožį vertinu jausmus ir nekenčiu netikrumo. Taip, vaidyba nuotraukose gali atrodyti gerai, bet tik tada, kai ji įtikinama. Būk savimi, pasaulis - prisitaikys :)

Jei Tu manai taip pat - vadinasi mums pakeliui.