Vestuvės - random.lt photography
pamatyk save kitaip
NUOTRAUKOS:

Vestuvės

Naujesnės pavienės nuotraukos kažkodėl pirmiausia atsiranda Facebook'e

Tai, ką visada gausite

FotografavimasPraktiškai darbo laikas neribojamas jei fotografuojama tą pačią dieną. Vestuvės - ne vieta ir ne laikas riboti valandų ar nuotraukų skaičių.
Fotografuoju Vilniuje, Kaune, visoje Lietuvoje bei užsienyje.
Kiek nuotraukų?Pateikiu visas atrinktas ir kokybiškas nuotraukas. Kaina nepriklauso nuo nuotraukų kiekio (nuotraukų kiekis nuo kainos - taip pat). Nuotraukų paruošimo laikas - ~2 mėn, tačiau jau po poros dienų galite tikėtis keleto(!) nuotraukų pasidalinti dar šviežiais įspūdžiais su draugais ar pažįstamais.
RetušavimasVisos atiduodamos nuotraukos sutvarkomos ir reikalui esant retušuojamos neprarandant saiko jausmo ir sveiko proto:). Iš esmės - tvarkomos spalvos, šviesumas, šalinami nebūdingi defektai ar trukdžiai kadre. Drugelių nepaišau, burbulų neklijuoju ir negerų tetų ar dėdžių iš nuotraukų netrinu ;) Norite jau dabar patikrinti kuo skiriasi retušuota nuotrauka nuo neretušuotos? Atsiųskite savo nuotrauką!
Nuotraukų pateikimasNuotraukos atiduodamos irašytos į USB laikmeną. Visus failus (.zip pavidalu) galiu patalpinti ir internete - tik jums žinomu adresu. Nuotraukos pateikiamos tokių dydžių:
  • internetinis/ekranui (kokybiškai sumažintos iki 2048px pagal ilgiausią kraštinę),
  • spaudai (nemažintos – skirtos jei norėsite spausdinti).

Visus dydžius skirtus peržiūrai galima derinti.

Kokybiškam mažinimui taip pat reikia (šiek tiek) žinių, o atskiri formatai (laiko ir pinigų) nekainuoja (kol telpa į USB) - nemažinkite patys, jei galite tai palikti fotografui :)

Nuotraukų galerija interneteJūsų nuotraukos bus patalpintos galerijoje. Galerijos nesimato bendrame puslapio galerijų sąraše ir ji prieinama tik turintiems nuorodą.
Nuotraukų saugojimas archyve.Nuotraukos 2 metus saugomos archyve ir jei pamesite ar prarasite USB, suges diskas ar kompiuteris - nuotraukas galite gauti vėl.
KainaFotografavimas nuo 450€
Instax WIDENEMOKAMAI vestuvių dienai suteiksiu dabar populiarų momentinį fotoaparatą (Instax Wide 300)

Papildomos paslaugos už papildomą kainą

Priešvestuvinė fotosesijaRomantiška fotosesija, kurios metu padėsiu įgyvendinti Jūsų idėjas - kartu galime "ekranizuoti" pirmąjį susitikimą ar pasimatymą, pasivaikščiojimą parke, pikniką, o gal romantišką vakarą prie žvakių šviesos? Galima ir tiesiog pasitreniruoti prieš vestuvių dienos fotosesiją. Naudinga tiek Jums tiek ir man - smagiai pabendrausime, priprasite prie objektyvo, kad vestuvių dieną nuotraukos būtų kuo natūralesnės. Fotosesijos nuotraukas turėsite dar prieš vestuves ir galėsite pademonstruoti svečiams per šventę - ką veikiate, kaip susipažinote, arba ką mokate! Fotosesijos galimybė derinama atskirai, jei iki vestuvių lieka mažiau nei mėnuo.
Mergvakario fotosesijaReikia pripažinti, merginos mėgsta fotografuotis su draugėmis. Taigi mergvakaris - viena geriausių progų visoms kartu atsipalaiduoti ir pasifotografuoti. Stilius - pozuotas/reportažinis :) Kaip tai atrodo žiūrėkite facebooke ;). Ir tik negalvokite, kad ignoruoju vaikinus. Jei tik yra būsimo vyro noras - mielai fotografuoju ir bernvakarius :)
Albumas / FotoknygaKol kas nesiūloma.


Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

Jei patinka viena kita (ar netgi daug) fotografo nuotraukų internete (paieškas galite pradėti nuo www.wed.lt) - susitikite ir paprašykite, kad parodytų kuo daugiau nuotraukų iš vienų ar poros vestuvių (tarkim iš tų, kurios labiausiai patiko fotografo puslapyje).

Kadangi jau atsirinkote "finalininkus" (ne daugiau 5-6) - skirkite laiko ir kantrybės atidžiau palyginti jų visų darbus.

Žiūrėdami nuotraukas skaičiuokite (geriausiai kiekvienai rodomų vestuvių daliai atskirai): ji - kiek nuotraukų norėtumėte parodyti kitiems, jis - kiek norėtumėte atspausdinti/įsirėminti/padovanoti. Užsirašykite skaičius.

Taip aplankykite bent kelis fotografus ir su jais pabendraukite :) Juk tai žmogus, kuris Jums svarbiausią dieną bus visada arti.

Jei renkantis fotografus jums (vis dar?) svarbus nuotraukų skaičius - lyginkite būtent TUOS skaičius kuriuos gavote skaičiuodami patys, o ne tuos, kuriuos deklaruoja fotografas savo kainyne. Nesivaikykite kiekio. Kas iš to, kad gausite 2000 nuotraukų, jei iš jų galėsite žiūrėti nebent į 5?

Renkantis tokiu būdu:

Rinkitės atsakingai, jei nuotraukos jums svarbios (o jei ne - gal geriau sutaupyti ir turėti geresnių kelionės prisiminimų:))

SVARBU: jei naudojate yahoo pašto dėžutę, jūsų laiškas per užklausos formą greičiausiai nebus gautas. Tokiu atveju: įrašykite kitą pašto dėžutę arba rašykite žinutę tiesiai adresu fotografas [@] random.lt arba susiekite per FB: m.me/aleksandras.random